Prodáváme zboží od českých výrobců i od předních světových značek.

Mezi tradičními výrobci českých hraček nabízíme plastové hračky od firem Směr, LENA, VISTA, Chemoplast, kovovou stavebnici Merkur, dále kartonové výrobky (společenské hry, puzzle, karty) Bonaparte a Piatnik. Také u nás najdete novou kolekci Igráčků od společnosti Efko, maňásky Františka a Fanynky, originální figurku KUKY.
Pro hráče, fanoušky a sběratele máme karty Magic a Pokémon. Pro příznivce hazardu a napětí jsou připraveny pokerové sady a nové společenské hry od firmy ALBI. Pro malé parádnice naopak zažehlovací korálky HAMA.

Pro nejmenší zákazníky máme připraveny oblíbené postavy Mašinky Tomáše, Bořka Stavitele, Ovečky Shaun a Timmyho od Quido Bergmanna.
Pro pomazlení i obdarování máme pro Vás plyšové hračky RAPPA. Od téže značky také populární kostýmy a doplňky na karnevaly, slavnosti a oslavy všeho druhu.
Pro malé slečny nabízíme panenku Steffi od firmy Simba, malí řidiči u nás najdou auta na ovládání NIKKO a milovníci zvířat křečka Zhu-zhu od SMARTLIFE. Pro sportovce jsou připraveny kola, odrážedla a tříkolky INSPORTLINE a WORKER. A pro všechny jedinečnou stavebnici Geomag.
Modeláři u nás najdou slepovací modely Revell, Airfix, Trumpeter a Hobbyboss.

Velký výběr světových značek Lego, Hasbro, Mattel, Zapf, Ravensburger jsou u nás samozřejmostí.